Detské výrobky značky Elodie details

Elodie Details je značka, ktorá verí, že aj malé veci sú dôležité a dokážu urobiť každý deň krajším a zábavnejším pre náš život s malým dieťaťom. Predsa len na to, aby ste sa vyjadrili a nejako angažovali nemusíte vedieť rozprávať, pretože štýl nie je otázkou nášho veku. 

Čo je poslaním značky Elodie Details?

Výbava pre deti nemusí byť len nudná a odkazovať na to, že život s dieťaťom nie je jednoduchý ani vždy zábavný. Poslaním značky Elodie Details je poukázať na všetky maličkosti a dobrodružstvá každodenného života malého dieťaťa, ktoré sú následne prevedené do štýlových a módnych doplnkov. Ak chcete dbať na kvalitu a bezpečnosť oblečenia, ktoré vyberáte pre vaše deti, tak by ste rozhodne mohli investovať do kvalitných kúskov od Elodie Details. 

Boj za udržanie detskej výbavy?

Keďže deti rýchlo rastú a každý deň sa menia ich potreby, tak je pochopiteľné, že trh s detskou výbavou a oblečením je jeden z najviac regulovaných vo výrobnom svete. Je dôležité, aby sme naše deti chránili pred škodlivými chemickými látkami, ktoré by im mohli nejako ublížiť alebo ovplyvniť ich zdravotný stav. Elodie Details sa snaží prekročiť požiadavky, ktoré sú stanovené Európskymi bezpečnostnými predpismi, platiace pre ich samotné produkty. Všetky produkty a výrobky od Elodie Details sú dopredu skontrolované, testované a schválené predpísanými normami. Všetky továrne a výrobne, s ktorými značka Elodie Details spolupracuje sú v súlade s požiadavkami z environmentálneho, bezpečnostného a sociálneho hľadiska, čím sú bezpečné aj pre samotné deti.  

Čím by ste mohli potešiť deti?

Značka Elodie Details sa špecializuje na rôznu detskú výbavu, ktorú si budete môcť dovoliť v moderných farebných prevedeniach. Oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vás presvedčia o tom, že je správnou voľbou pre vaše dieťa. Môžete vybrať aj menšie doplnky ako sú čiapky, fusaky, pláštenky alebo tašky na prebaľovanie. Značka tiež vyrába detské kočíky, ktoré si budete môcť vybrať podľa typu kočíka. Všetko v danej značke nájdete na babyraptor.sk, prípadne v kamennej predajni na Dulovom námestí v Bratislave.