Spávajú vaši miláčikovia s vami v posteli?

Ak chcete vedieť niečo o ľuďoch, ideálnym spôsobom, ako odhaliť skryté povahové črty nájdete napríklad, keď si prečítate mesačný horoskop. O tom, že každé zvieratko má svoju vlastnú povahu sa dočítate iba v jeho očiach.

Vaše rozhodnutie nechať svojho domáceho maznáčika spať s vami v posteli, môže mať vplyv na váš milostný život. Dnes sa miláčikovia stali členmi vašich rodín. Milujete ich a zabezpečujete, aby sa s nimi zaobchádzalo dobre a aby robili život príjemnejším.

Váš vzťah so psom alebo mačkou je oveľa jednoduchší ako s iným človekom. Bezpodmienečne vás milujú a nikdy sa nemusíte báť odmietnutia. Milujete spať so svojím psom alebo mačkou? Spanie s domácim miláčikom môže byť pre človeka upokojujúce. Mať vzťah s inou osobou je oveľa komplikovanejšie.

Výzvou je nájsť správnu rovnováhu v láske, ktorú dávate vašim miláčikom vo vašich životoch, najmä v posteli. Stručne povedané, musíte sa naučiť, ako zaspať bez domácich miláčikov.

Nie je možné porovnávať vzťah medzi domácim miláčikom a inou osobou – sú jednoducho odlišné.

Napríklad moja prvá manželka mala krásnu mačku. Milovala ju asi viac, ako mňa a ona bola súčasťou jej života dlho predtým, ako sa stretla so mnou. Keď sme sa dali dokopy, bol som na mačky alergický, ale nebolo to také zlé. V priebehu rokov trvala na tom, aby mačka spala medzi našimi hlavami na našej posteli. Postupom času sa to dostalo do roviny, že som v posteli nemal svoje miesto. Ukázalo sa, že som bol menej dôležitý ako mačka. Keď mačka zomrela, trval som na tom, aby sme si už novú mačku nebrali. Ale moja žena ma v tom čase nepočúvala. Netrvalo dlho a náš vzťah sa skončil. Moja manželka a ja sme dovolili mačke kontrolovať naše životy a trpel tým náš vzťah.

Vezmite si teda túto dôležitú radu o vzťahu. Ak ste vo vzťahu s človekom, ktorý je alergický na vaše zviera, existujú dve riešenia, ktoré musíte zvážiť: nájdite nový domov pre svojho domáceho maznáčika alebo ukončite vzťah. Myslím si preto, že ľudia a vzťahy musia byť vždy prednejšie ako zvieratá.