Rebríček znamení zverokruhu, ktoré majú radi čistotu a poriadok

Aj keď by sme všetci radi povedali, že sme poriadkumilovní vieme, že to tak vždy nie je. Tam, kde sa niektorí ľudia cítia, že nemôžu fungovať, pokiaľ nie je všetko upratané a čisté, sú takí, ktorým nevadí nechať riad na pár dní oddychovať v dreze. Všetci máme svoje dôvody, prečo robíme veci, ktoré robíme. Mesačný horoskop vám povie predpoveď na najbližšie dni a týždne, no my vám prinášame rebríček znamení, ktoré milujú poriadok a ktoré naopak holdujú neporiadku. 😊

1. Panna

Nie ste len elegantní, ale ste prehnane čistotní. Nikto by neprekonal urobiť veci lepšie, ako vy. Máte radi všetko, čo je potrebné zorganizovať. Veci musia byť na svojom mieste a absolútne čisté. Nikto vás nikdy neprekvapí, neočakávanou návštevou v neupratanom byte.

2. Býk

Vynakladáte veľké úsilie, aby ste sa postarali, aby váš domov bol čistý. Jednoducho nemôžete relaxovať, ak je okolo vás neporiadok. Zaistíte, že všetko vždy vyzerá pekne a upratane, pretože nie ste schopní relaxovať a existovať v neporiadku.

3. Kozorožec

Ste odhodlaný a pracovitý vo všetkom, čo robíte, a to sa nemení, pokiaľ ide o váš domáci život. Aj keď nemusíte uprednostňovať domáce práce pred záľubami, stále máte silnú túžbu udržať veci organizované a na svojom mieste. Odmietate, aby všetko, čo je pod vašou kontrolou, zostalo v chaose.

4. Škorpión

Páči sa vám priestor, ktorý si vyhradíte, aby ste sa oň postarali, pretože je to vaša súkromná svätyňa. Možno budete do vašej osobnej hygieny investovať trochu viac ako do vašej domácnosti, ale to nemení skutočnosť, že váš domov zostane po väčšinu času v celkom čistom stave.

5. Rak

Všetko sa týka pohodlia, ale nielen vlastného. Chcete, aby ľudia, ktorí prichádzajú do vášho domu, boli tiež v pohode. Aj keď máte dni, v ktorých radšej sedíte a relaxujete, než čistíte každý povrch v dohľade, obyčajne udržujete svoj domov v určitom poriadku. Chcete, aby bol váš domov otvorený a prívetivý a súčasťou tohto konceptu je zabezpečiť, aby vaše veci neboli chaotické.

6. Baran

Nemusíte nevyhnutne uprednostňovať domáce práce pred zábavou so svojimi priateľmi, pretože život je krátky a chcete ho zažiť čo najlepšie. Máte však tendenciu byť trochu nepokojný, zvlášť keď sedíte doma. Nie je, preto nezvyčajné, že ak zistíte, že sa nudíte, vytiahnete čistiace prostriedky a pustíte sa do upratovania.

7. Lev

Máte radi prvý dobrý dojem, ale zvyčajne to necháte na svoju osobnosť. Nie ste niekto, kto žije akýmkoľvek spôsobom v špine, ale váš domov je pravdepodobne preplnený a trochu neorganizovaný. Stále máte reprezentatívny domov a dá sa ľahko vyčistiť bez prílišných problémov.

8. Vodnár

Snažíte sa postarať sa o seba z väčšej časti, ale pokiaľ ide o prácu v domácnosti alebo prácu na vašom najnovšom nápade, je jasné, čo vyhrá. Vzhľadom na svoju nekonvenčnú povahu nemáte pocit, že by ste mali na niekoho zapôsobiť poriadkom v byte, ale stále máte tú energiu, ktorá praskne každú chvíľu aby ste veci vyčistili aj keď hlavnou motiváciou je pomôcť vyčistiť vašu myseľ.

9. Blíženci

Skôr, ako to budete vedieť, ubehol ďalší deň a vo vašom dome sú veci stále dosť náhodne rozložené. Toto býva normou pre vás, pokiaľ neorganizujete udalosť vo vašej domácnosti, ktorá vám dáva motiváciu, ktorú potrebujete, aby ste veci usporiadali. Ale inak? Život má príliš veľa rozptýlenia a je pravdepodobné, že vaša pozornosť bude sústredená inde.

10. Váhy

Môže sa vám zdať trochu zvláštne, že ste na druhom konci tohto zoznamu, ale vieme, že je to pravda. Je známe, že vás priťahujú krásne veci, ale to neznamená, že všetko udržujete neustále v tip-top stave. Baví vás rozmaznávať sa, nepochybne, ale nekladiete veľký dôraz na to, aby ste si všetko okolo seba zachovali 100% čisté a upratané.

11. Ryby

Vždy sa usilujete o to, aby boli veci príjemné a uvoľnené, takže nikoho neprekvapuje, že sa toto myslenie sa vzťahuje aj na vaše upratovacie návyky. Nevadí vám, keď sú veci neorganizované alebo všade, pretože vám prináša malé množstvo chaosu, príjemný pocit. Predtým, ako pôjdete upratovať, radšej vezmete knihu alebo si pozriete váš obľúbený film. Je to určite väčšia výzva, ako túžba skladať uteráky.

12. Strelec

Myslíte si, že určité veci v živote sú nesmierne dôležité, napríklad nezávislosť, dobrodružstvo, šťastie a humor. Napriek tomu by ste museli prehľadávať zoznam do hĺbky, aby ste našli nejakú zmienku o tom, ako udržať svoj domov čistý. Zvyčajne ste tak zaneprázdnení plánovaním ďalšieho dobrodružstva, že aj tak ste doma len zriedka. Veľa krát premýšľate, prečo vyčistiť niečo, čo sa neskôr aj tak zašpiní? Aj keď by ste mohli vydržať trochu dlhšie pri rozmýšľaní, ako udržať váš domov v čistote, je nepravdepodobné, že sa to u vás niekedy zmení.