Môj vysnívaný muž!

Jasnú predstavu o tom, aký je môj vysnívaný muž som mala už ako mladé dievča. Vedela som ako vyzerá, akú má prácu a čo má rád. Videla som veľa romantických filmov, čítala som neúrekom romantických kníh a tak sa mi nejak prirodzene utvorila predstava toho svojho pána božského.

Proporcie pána božského:

  • Veľké dobré srdce. To v prvom rade. Proste dobrák od kosti. Vie naozaj milovať.
  • Má rád deti a chce obrovskú rodinu.
  • Neuveriteľne príťazlivý. Žiadny metrosexuál ani prvoplánoavný fešák. Ale mne sa z neho musia podlamovať kolená.
  • Je neskutočne silný. Žiadny vyrysovaný svaloun, ale poriadny ochranca!
  • Múdry. Zmysluplné rozhovory sú samozrejmou nutnosťou.
  • Vnútorne vyrovnaný a spokojný človek, ktorý robí, čo ho baví.

 Prvá láska na celý život

 Keď som sa prvýkrát poriadne zamilovala, myslela som si, že je to on. Pán božský. Pravá láska na celý život! Na prvý pohľad to tak vyzeralo. Bol  krásny, ale je pravda, že veľmi prvoplánovo. Dlho som si myslela, že má naozaj obrovské srdce, až neskôr vysvitlo, že miluje hlavne sám seba. Posiloval hlavne preto, aby dobre vyzeral a keď prišlo do tuhého, neochránil ma.

Hlúpy určite nebol, ale od vznešených hodnôt mal tiež ďaleko, bol to skôr taký “vychcánek”. Na prvý pohľad, vždy so všetkým spokojný,no vo vnútri hlboko zakompleoxvaný. Dlho mi trvalo, kým so to všetko bola schopná vidieť. Milovala som ho až príliš a videla som ho pretkaného svojimi vlastnými projekciami. Skončilo sa to po  rokoch, keď sa vyspal s mojou najlepšou kamarátkou. Vtedy som trpela, dnes som im za to obom vďačná.

 Sny sa plnia. Treba len počkať!

 Po takomto zážitku, mi trvalo celkom dlho prestať sa báť lásky, niekomu sa otvoriť a začať znova dôverovať.  Po pár neúspešných pokusoch o vzťah sa objavil ON. Akoby stvorený podľa mojich predstáv a ešte dokonalejší. Krásny, silný, spokojný, vyrovnaný, s prácou , ktorá ho baví! A čo robí? Opravuje ponorné čerpadlá!